Giraitės gyventojai džiaugiasi pokyčiais

2017 Lapkričio 24 d.

Saugi kaimynystė, geresnė vietos infrastruktūra, daugiau laisvalaikio erdvių - to siekia jauna ir energinga Užliedžių seniūnijos Giraitės bendruomenė.

Šiemet Giraitėje įvyko nemažai permainų: išasfaltuotos Tyrlaukio, A. Šapokos gatvės, Klevų gatvės atkarpa, nutiesti šaligatviai, įrengti LED šviestuvai.

Duris atvėrė Giraitės darželio "Saulutė" priestatas, kuriame atsirado vietos dar 68 vaikams.

skaityti plačiau...

Atlikti melioracijos remonto darbai Topolių ir Sodžiaus gatvėse

2017 Lapkričio 22 d.

Praėjusią savaitę baigti lietaus nuotekų tinklų remonto darbai Sodžiaus gatvėje ( Užliedžių k.) ir melioracijos drenažo sistemos remonto darbai Topolių gatvėje (Giraitės k.).

skaityti plačiau...

Kauno rajono savivaldybės gyventojų dėmesiui

2017 Lapkričio 20 d.

Lapkričio 23 d. ( ketvirtadienį ) 11.15 - 11.25 val. prie seniūnijos, iš gyventojų bus nemokamai renkamos šios aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, padangos ( vienas gyventojas ( automobilio valdytojas) galės atiduoti ne daugiau kaip 2 naudotas automobilio padangas). Automobilių akumuliatoriai, kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva turi būti tinkamai supakuoti.

skaityti plačiau...

Pastatytas Kazio Veverskio informacinis stendas

2017 Lapkričio 16 d.

Lapkričio 16 dieną Kazio Veverskio žūties vietoje, Upės gatvėje, šalia Nevėžio buvo pastatytas informacinis stendas apie Kazio Veverskio asmenybę ir svarbiausius jo gyvenimo įvykius.

skaityti plačiau...

Pabaigti gatvių apšvietimo įrengimo darbai

2017 Lapkričio 16 d.

Lapkričio 15 d. pabaigti gatvių apšvietimo įrengimo darbai, kuriuos atliko IĮ "Gistata". Dviejų mėnesių laikotarpyje buvo pastatyta 30 gatvės apšvietimo stulpų. Giraitės kaime pastatyta - 15, iš jų Tyrlaukio g. - 6, kelyje tarp Plento ir Topolių gatvių - 9. Užliedžių kaime taip pat  pastatyta 15 gatvės apšvietimo stulpų, iš jų Krūmų g. - 8, Laisvalaikio ir sporto aikštėje, greta Ledos g. 6 namo - 3 ir Minties g. - 4.

2018 metais planuojami A. Šapokos gatvės ( Giraitės k.), Griežlės ir Pienių gatvių ( Užliedžių k.) apšvietimo įrengimo darbai.

skaityti plačiau...

Artimiausi renginiai

Šiuo metu renginių nėra