Pastatytas Kazio Veverskio informacinis stendas

2017 Lapkričio 16 d.

Lapkričio 16 dieną Kazio Veverskio žūties vietoje, Upės gatvėje, šalia Nevėžio buvo pastatytas informacinis stendas apie Kazio Veverskio asmenybę ir svarbiausius jo gyvenimo įvykius.

skaityti plačiau...

Pabaigti gatvių apšvietimo įrengimo darbai

2017 Lapkričio 16 d.

Lapkričio 15 d. pabaigti gatvių apšvietimo įrengimo darbai, kuriuos atliko IĮ "Gistata". Dviejų mėnesių laikotarpyje buvo pastatyta 30 gatvės apšvietimo stulpų. Giraitės kaime pastatyta - 15, iš jų Tyrlaukio g. - 6, kelyje tarp Plento ir Topolių gatvių - 9. Užliedžių kaime taip pat  pastatyta 15 gatvės apšvietimo stulpų, iš jų Krūmų g. - 8, Laisvalaikio ir sporto aikštėje, greta Ledos g. 6 namo - 3 ir Minties g. - 4.

2018 metais planuojami A. Šapokos gatvės ( Giraitės k.), Griežlės ir Pienių gatvių ( Užliedžių k.) apšvietimo įrengimo darbai.

skaityti plačiau...

Griežlės ir Liucijanavos gatvėse pažymėti greitį mažinantys kalneliai ir sustatyti signaliniai stulpeliai

2017 Lapkričio 13 d.

Griežlės (Užliedžių k.) ir Liucijanavos (Vijūkų k.) gatvėse  pažymėti greitį mažinantys kalneliai ir sustatyti signaliniai stulpeliai

skaityti plačiau...

Užliedžių seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai 2017-2019 m. kadencijai

2017 Rugpjūčio 10 d.

Sveikiname naujai išrinktus seniūnaičius.

skaityti plačiau...

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS

2017 Rugpjūčio 02 d.

Kauno rajono seniūnijų bendruomeninės, nevyriausybinės organizacijos, religinės bendruomenės ir (ar) bendrijos  kviečiamos teikti paraiškas projektams pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau Priemonė).

skaityti plačiau...

Artimiausi renginiai

Šiuo metu renginių nėra