Dėl vietinės rinkliavos

2020 Vasario 27 d.

Informuojame, kad Kauno rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Kauno švara“ sudarytos mišrių komunalinių atliekų surinkimo Kauno rajono savivaldybės teritorijos šiaurinėje zonoje ir jų vežimo į apdorojimo ir šalinimo įrenginius paslaugų teikimo sutarties pagrindu, nuo 2020 m. balandžio 1 d. komunalinių atliekų išvežimo paslaugas teiks UAB „Kauno švara“.

skaityti plačiau...

Dėl prašymo už ugdymo sąlygų tenkinimo išlaidų finansavimo pateikimo

2020 Sausio 20 d.

Informuojame, kad jau priimami prašymai, dėl ikimokyklinio amžiaus vaikų, lankančių Kauno miesto savivaldybės biudžetines švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ugdymo programas, ugdymo sąlygų tenkinimo išlaidų kompensavimo.

skaityti plačiau...

2020 m. individualių rūšiavimo konteinerių vežimo dienos

2019 Gruodžio 30 d.

2020 m. individualių rūšiavimo konteinerių grafikas.

skaityti plačiau...

Šeimos kortelės auginantiems 3 ir daugiau vaikų, arba vaikus su negalia

2019 Gruodžio 12 d.

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali gauti Šeimos kortelę, kuri garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Nuolaidų krepšelis nuolat kintantis.

skaityti plačiau...

Artimiausi renginiai

Šiuo metu renginių nėra