Karantino laikotarpiu, laikinai nutraukiama dalis priemiesčio autobusų maršrutų reisų

2020 Balandžio 01 d.

Informuojame, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. (trečiadienio) karantino laikotarpiu, laikinai nutraukiama dalis priemiesčio autobusų maršrutų reisų.

skaityti plačiau...

Informacija dėl nemokamos teisinės pagalbos

2020 Kovo 03 d.

Mykolo Romerio universiteto (toliau – MRU) teisės mokykla pradėjo įgyvendinti naują nemokamos teisinės pagalbos visuomenei projektą „Teisė kiekvienam“.

skaityti plačiau...

Dažniausiai užduodami klausimai - atsakymai apie atliekų tvarkymą

2020 Kovo 03 d.

1. Nuo kada keičiasi vežėjas? Kada pradėti naudotis naujais UAB „Kauno švara“ konteineriais?

2. Kur dėti buvusio vežėjo konteinerius?

3. Koks bus konteinerių ištuštinimo grafikas?

skaityti plačiau...

Vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą

2020 Kovo 03 d.

UAB Komunalinių paslaugų centras informuoja, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. Kauno rajono savivaldybėje įvedama Vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą. Kauno rajono savivaldybės taryba 2013 m. rugsėjo 26 d. sprendimu TS-357 „Dėl įgaliojimų suteikimo UAB Komunalinių paslaugų centrui vykdyti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų iš atliekų turėtojų surinkimą ir tvarkymą administratoriaus funkcijas“ paskyrė UAB Komunalinių paslaugų centrą rinkliavos administratoriumi.

skaityti plačiau...

Dėl vietinės rinkliavos

2020 Vasario 27 d.

Informuojame, kad Kauno rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Kauno švara“ sudarytos mišrių komunalinių atliekų surinkimo Kauno rajono savivaldybės teritorijos šiaurinėje zonoje ir jų vežimo į apdorojimo ir šalinimo įrenginius paslaugų teikimo sutarties pagrindu, nuo 2020 m. balandžio 1 d. komunalinių atliekų išvežimo paslaugas teiks UAB „Kauno švara“.

skaityti plačiau...

Artimiausi renginiai

Šiuo metu renginių nėra