Dėmesio pakartotiniai seniūnaičių rinkimai

2019 Lapkričio 20 d.

Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks lapkričio 27 d. (trečiadienį).

Gyventojų apklausa bus vykdoma š. m. lapkričio 27 d. (trečiadienį) nuo 8 iki 19 val., Užliedžių seniūnijos patalpose, Ledos g. 2, Užliedžių k.

Atvykstantieji balsuoti turi turėti asmens dokumentą.

Kaštonų  seniūnaitijos kandidatai :

1. Laura Bržozovskienė, Ievų g. 19, Giraitės k., Kauno r.

2. Laura Lubienė, Eglių g. 18, Giraitės k., Kauno r.

             3. Loreta Juodišienė, Eglių g. 8, Giraitės k., Kauno r.

Balsavime, renkant Kaštonų seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse:

Giraitės k.: Akacijų g., Alyvų g., Aviečių g., Ąžuolų g., Bruknių g., Kaštonų g., Liepų g., Uosių g., Skroblų g., Spanguolių g., Svarainių g., Žalioji g., Klevų g., Gluosnių g., Ievų g., Kadagių g., Lazdynų g., Alksnių g., Drebulių g., Eglių g., Tujų g., Vijoklių g., Kiparisų g., Tuopų g., Sniego g., Guobų g.

 

Pakaunės  seniūnaitijos kandidatai :

1. Mindaugas Slankauskas, Kėnių g. 6-1, Giraitės k., Kauno r.

Balsavime, renkant Pakaunės seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse:

Giraitės k.: Tyrlaukio g., Aronijų g., Viržių g., Kėnių g., Šermukšnių g., Palmių g., Gilių g., Pušų g., Girios g., Magnolijų g., Putinų g., Maumedžių g., Kedrų g., Aktinidijų g., Karklų g., Sedulų g., Astrų g., Lelijų g.

 

Topolių  seniūnaitijos kandidatai :

1. Arvydas Mitrikevičius, Beržų g. 41-2, Giraitės k., Kauno r.

 

Balsavime, renkant Topolių seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse :

Giraitės k.: Topolių g., Radastų g., Žilvičių g., Sausmedžių g., Bukų g., Plukių g., Vyšnių g., Slyvų g., Trešnių g., A. Šapokos g., Žaros g., Obelų g., Beržų g., Pušyno g., Gervuogių g., Mėlynių g., Vijūkų k.: Jazminų g., Plytupio g., Ąžuolyno g., Aguonų g., Bajorų g., Purienų g., Bijūnų g., Tulpių g.

 

Vijūkų pietinės seniūnaitijos kandidatai :

  1. Audrius Kmita, Aluonos g. 33B-2,Vijūkų k., Kauno r.
  2. Nerijus Damanskis, Girelės g. 10, Vijūkų k., Kauno r.

 Balsavime, renkant Vijūkų pietinės seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse:

 Vijūkų k.: Šilagirio g., Luknės g., Ramioji g., Strazdų g., Gandrų g., Rasos g., Rugiagėlių g., žiedo g., Nuokalnės g., Žalgirio g., Aukuro g., Saulėtekio g., Saulės g., Ryto g., Parko g., Užgirėlio g., Slėnio g., Raisto g., Pušynės g., Eglynėlio g., Šilelio g., Vyturių g., Aluonos g., Jūrės g., Smiltės g., Girelės g., Karklės g.

 

Nevėžio  seniūnaitijos kandidatai :

          1. Laima Pilipavičienė, Sodų g. 6, Užliedžių k., Kauno r.

Balsavime, renkant Nevėžio seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse :

Užliedžių k.: Plento g., Krūmų g., Žemaičių g., Trumpoji g., Vyturio g., Daustinio g., Šarkų g., Genių g., Rasos g., Šulinio g., Žuvėdrų g., Pamiškės g., Tulpių g., Lakštingalų g., Volungės g., Medžiotojų 2-oji g., Nevėžio g., Ledos g., Sodų g., Senoji g., Pievų g., Kalno g., Šlaito g., Gintaro g., Pavasario g., Zylių g., Voverių g., Upės g., Margirio g., Smėlio g., Jazminų g., Bijūnų g., Bivylių k., Paltiškių k., Romainių k., Kudrėnų k.

 

Pienių  seniūnaitijos kandidatai:

         1.  Gintaras Dabašinskas, Sodžiaus g. 21, Užliedžių k., Kauno r.

          2. Arūnas Auryla, Pienių g. 29A-1,Užliedžių k., Kauno r.

          3. Karolis Muduris, Pienių g. 6-4, Užliedžių k., Kauno r.       

Balsavime, renkant Pienių seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse :

Užliedžių k.: Ilgoji g., Pienių g., Žvalgų g., Rūtų g., Smilgų g., Minties g., Šviesos g., Draugystės g., Svajos g., Sodžiaus g., Aušros g., Vakarų g.

 

Griežlės  seniūnaitijos kandidatai :

           1.  Žilvinas Berinkevičius, Griežlės g. 76-2, Užliedžių k., Kauno r.

 Balsavime, renkant Griežlės seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse:

Užliedžių k.: Griežlės g., Šilo g., Gimtinės g., Giminių g., Strazdų g., Gervių g., Vieversių g., Kranto g., Ežero g., Saulės g., Vakarės g., Rožių g., Javų g., Rugių g., Lauko g., Vaivorykštės g., Erdvės g., Bičių g., Vandens g., Debesų g., Sporto g., Ryto g.

 

Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks lapkričio 27 d. (trečiadienį), 17.30 val. (prie Liucijanavos ir Šviesos gatvių sankryžos).

Vijūkų šiaurinės seniūnaitijos kandidatas:

               1.Darius Janulevičius, Pavėsio g. 2, Romainių kaimelės k., Kauno r.

Balsavime, renkant Vijūkų šiaurinės seniūnaitijos seniūnaitį gali dalyvauti gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą šiose gatvėse:

Vijūkų k. Akmenų g., Žiogų g., Žemuogių g., Laukų g., Braškių g., Mėtų g., Tėjos g., Sakalo g., Liucijanavos g., Laisvės g., Šviesos g., Spindulio g., Kiaunių g., Pelėdų g., Džiaugsmo g., Vilties g., Aušros g., Vakaro g., Vėjo g., Palaukės g., Rūtų g., Astrų g., Ramunių g., Romainių kaimelės k.

 

Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai įvyks lapkričio 27 d. (trečiadienį) 17.10 val. Jurginų g. 17, N. Muniškių k. (Autobusų stotelė).

Naujųjų Muniškių seniūnaitijos (Naujųjų Muniškių k.) kandidatas į seniūnaičius:

  1.  Robertas Girnius, Jurginų g. 17, Naujųjų Muniškių k.

 

 

Prašome gyventojus aktyviai dalyvauti, renkant seniūnaičius.

        Išsamesnė informacija tel. 8 687-71672 (seniūnas)

        el. p. seniunija@uzliedziai.krs.lt

        www.uzliedziai.eu